Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
She Chengen Ms. She Chengen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-89886256 Email:info@hobbycarbon.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Karboni CNC Teknologjia Hobi Co, Ltd, është një prodhues profesional të produkteve dhe pajisjeve CFRP , gjetjen në qytetin Shenzhen, Provinca Guangdong, ku afër në Hongkong. Produktet tona mbulojnë një gamë të gjerë të formacioneve, duke përfshirë GFRP (polimere të përforcuara me fibër qelqi), CFRP (polimer të përforcuar me fibër karboni) dhe fletë KFRP (polimere të përforcuara me fibra Kevlar), tuba të mbështjellë me rripa, balena, profile komplekse si dhe pjesët e fibrës së karbonit në formë 3D, të gjitha në dimensione të mëdha. Për më tepër, pajisje të ndryshme janë gjithashtu në dispozicion, të tilla si vida, arra, rondele, stofa, pajisje të bëra me porosi etj. Këto produkte aplikohen gjerësisht në Ndërtim, Drone, kontroll RC, Helikopterë etj.

Parimet e kompanisë sonë po e mbajnë kredinë bazuar në konfidencialitetin dhe cilësinë, duke e mbështetur klientin suprem para dhe shërbimin. Nëse keni nevojë, ne mund të nënshkruajmë marrëveshje NDA për një bashkëpunim më të mirë. Duke i konsideruar këto, shumë nga klientët tanë janë bizneset e markës. Ne mirëpresim ngrohtësisht konsultën tuaj. Do të jeni mjaft të kënaqur me produktet tona cilësore me çmime të arsyeshme, së bashku me shërbimin e sinqertë. Ne mezi presim që të bashkëpunojmë me ju për përfitim të ndërsjellë këtu.


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Karboni CNC Teknologjia Hobi Co, Ltd, është një prodhues profesional të produkteve dhe pajisjeve CFRP , gjetjen në qytetin Shenzhen, Provinca Guangdong, ku afër në Hongkong. Produktet tona mbulojnë një gamë të gjerë të formacioneve, duke përfshirë GFRP (polimere të përforcuara me fibër qelqi), CFRP (polimer të përforcuar me fibër karboni) dhe fletë KFRP (polimere të përforcuara me fibra Kevlar), tuba të mbështjellë me rripa, balena, profile komplekse si dhe pjesët e fibrës së karbonit në formë 3D, të gjitha në dimensione të mëdha. Për më tepër, pajisje të ndryshme janë gjithashtu në dispozicion, të tilla si vida, arra, rondele, stofa, pajisje të bëra me porosi etj. Këto produkte aplikohen gjerësisht në Ndërtim, Drone, kontroll RC, Helikopterë etj.

Parimet e kompanisë sonë po e mbajnë kredinë bazuar në konfidencialitetin dhe cilësinë, duke e mbështetur klientin suprem para dhe shërbimin. Nëse keni nevojë, ne mund të nënshkruajmë marrëveshje NDA për një bashkëpunim më të mirë. Duke i konsideruar këto, shumë nga klientët tanë janë bizneset e markës. Ne mirëpresim ngrohtësisht konsultën tuaj. Do të jeni mjaft të kënaqur me produktet tona cilësore me çmime të arsyeshme, së bashku me shërbimin e sinqertë. Ne mezi presim që të bashkëpunojmë me ju për përfitim të ndërsjellë këtu.


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të ngjashme

shtëpi

Phone

skype

hetim