Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
She Chengen Ms. She Chengen
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-89886256 Е-пошта:info@hobbycarbon.com
Избрана производи
За нас

Хоби јаглерод ЦПУ технологија копродукции, Ltd е професионален производител на CFRP производи и хардвер , лоцирајќи во Шенжен Сити, провинција Гуангдонг, каде тесно до Хонгконг. Нашите производи опфаќаат широк спектар на формации, вклучувајќи GFRP (полимер засилен со стаклени влакна), CFRP (полимер засилен со јаглеродни влакна) и KFRP (полимер засилен со влакна од Кевлар), ролни завиткани цевки, лајсни, комплексни профили како и делови од карбон-фибер во 3Д форма, сите во големи варијанти на димензии. Покрај тоа, се достапни и разни хардвер, како што се завртки, навртки, мијалници, постројки, сопствен хардвер и др. Овие производи широко се применуваат на градежништво, дронови, контрола на РК, хеликоптери и др.

Принципите на нашата компанија се чуваат кредит врз основа на доверливост и квалитет, го поддржуваат клиентот пред и врховен сервис. Доколку ви треба, би можеле да потпишеме договор за НДА за подобра соработка. Со оглед на овие, многу наши клиенти прават бизниси за брендирање. Им посакуваме топло добредојде на консултациите. Вие ќе бидете доста задоволни со нашите квалитетни производи по разумни цени, заедно со искрена услуга. Очекуваме да соработуваме со вас за взаемна корист овде.


Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас

Хоби јаглерод ЦПУ технологија копродукции, Ltd е професионален производител на CFRP производи и хардвер , лоцирајќи во Шенжен Сити, провинција Гуангдонг, каде тесно до Хонгконг. Нашите производи опфаќаат широк спектар на формации, вклучувајќи GFRP (полимер засилен со стаклени влакна), CFRP (полимер засилен со јаглеродни влакна) и KFRP (полимер засилен со влакна од Кевлар), ролни завиткани цевки, лајсни, комплексни профили како и делови од карбон-фибер во 3Д форма, сите во големи варијанти на димензии. Покрај тоа, се достапни и разни хардвер, како што се завртки, навртки, мијалници, постројки, сопствен хардвер и др. Овие производи широко се применуваат на градежништво, дронови, контрола на РК, хеликоптери и др.

Принципите на нашата компанија се чуваат кредит врз основа на доверливост и квалитет, го поддржуваат клиентот пред и врховен сервис. Доколку ви треба, би можеле да потпишеме договор за НДА за подобра соработка. Со оглед на овие, многу наши клиенти прават бизниси за брендирање. Им посакуваме топло добредојде на консултациите. Вие ќе бидете доста задоволни со нашите квалитетни производи по разумни цени, заедно со искрена услуга. Очекуваме да соработуваме со вас за взаемна корист овде.


Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Поврзани производи Листа

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање